, Головний редактор

№315 від 20 грудня 2021 року "Про створення комісії по прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО  ГОЛОВИ

 

20 грудня  2021 року                                                                                     № 315

 

Про створення комісії по
прийняття у комунальну власність

Сарненської міської територіальної

громади телемедичного обладнання

 

На підставі розпорядження голови обласної державної адміністрації №785 від 28.10.2021 про безоплатну передачу телемедичного обладнання, закупленого за рахунок коштів, виділених з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості, на виконання рішення Сарненської міської ради від 07.12.2021 № 615:

 

1.Створити комісію по прийняттю у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання, у складі:

 

Руслан Серпенінов

 

Олег Вівсянник

 

 

 

 

 

 

Ольга Максимук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сарненський міський голова;

 

Директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської обласної державної адміністрації;

 

 

Головний лікар комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради;

2.Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою, а організацію виконання покласти на заступника міського голови В. Міщеню.

 

 

 

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

   

Останні документи

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутько Олені Миколаївні

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Орешко Олександрі Леонідівні

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Ільяшенку Іллі Андрійовичу

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
06 вересня 2024
Про присвоєння прізвища малолітній дитині

Пошук документів