С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

(VІII С К Л И К А Н Н Я)

06 жовтня 2023 року

Про безоплатну передачу Кочубеївській сільській територіальній громаді майна

Розглянувши звернення начальника Кочубеївської сільської військової адміністрації Людмили Костюк щодо надання допомоги Кочубеївській сільській територіальній громаді, яка постраждала внаслідок російської агресії від 08.09.2023 № 454/02-23, керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на безоплатну передачу та передати з комунальної власності Сарненської міської територіальної громади з балансу Сарненської міської ради майно,  згідно з додатком 1 цього рішення, Кочубеївській сільській територіальній громаді в особі Кочубеївської сільської військової адміністрації.
  2. Доручити Сарненському міському голові Руслану Серпенінову спільно із Кочубеївською сільською військовою адміністрацією здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо передачі майна у відповідності до норм чинного законодавства.
  3.  Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку   (Ігор М’якішев), а організацію виконання – на заступника міського голови  Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додаток 1 до рішення міської ради

06.10.2023 №  1566

Товар