14 липня 2022 року

№ 911

Враховуючи звернення Комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс» та з метою забезпечення безперебійного виконання вищевказаним підприємством статутних завдань, керуючись пунктом 30 частини 1 статті 26, статтями 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати безоплатно 7100 (сім тисяч сто) літрів палива дизельного Євро в натуральній формі із балансу Сарненської міської ради на баланс Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс».
  2. Сарненській міській раді спільно із Комунальним підприємством Сарненської міської ради «Екосервіс» здійснити передбачені чинним законодавстом заходи щодо передачі майна, вказаного у п. 1 цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (Ігор М’якішев) та на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 911 від 14 липня 2022 року "Про безоплатну передачу пального Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс».doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"