Р І Ш Е Н Н Я

16 лютого 2022 року                                                                                          № 866

Про надання дозволу ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ

«ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ

НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ»

на розроблення проєкту землеустрою щодо

відведення земельної ділянки в постійне користування

в місті Сарни по вулиці Белгородській

Розглянувши звернення ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ», керуючись статтями 12, 92, 122, 123 Земельного кодексу України, пунктом 34 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради,  міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.    Надати дозвіл ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в  постійне користування, орієнтовною площею 1.0000 га для розміщення та постійної діяльності Національної поліції України, її територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Національної поліції в місті Сарни по вулиці Белгородській на території Сарненської міської ради.
  2. Проєкт землеустрою щодо відведення земельної ділянки виготовити у відповідності до чинного земельного законодавства.
  3.    Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, екології та природокористування (Пацукевич А.С.), а організацію виконання – на начальника відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради (Мацков О.В.).

Міський голова                                          Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про  розгляд звернення   Прозапас Людмили Олександрівни, жительки с. Цепцевичі, Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  "

19 квітня 2024