№ 754 від 16 лютого 2022 року "Про припинення права оперативного управління майном"

16 лютого 2022 року

Про припинення права

оперативного управління

майном

Зважаючи на  рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 № 103 «Про передачу на баланс та у господарське відання або оперативне управління майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади комунальним суб’єктам  господарювання», від 30.11.2021 № 586  «Про передачу деяких об’єктів із комунальної власності Сарненської міської територіальної громади у комунальну власність Вирівської сільської ради Сарненського району Рівненської області», відповідно до статті 137 Господарського кодексу України,  статей 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Припинити право оперативного управління комунальному некомерційному підприємству «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради на об’єкти, визначені додатком до цього рішення, та вилучити його з оперативного управління комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку  (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на заступників міського голови            Міщеню В.П. та Драганчука Т.М.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської міської ради

16.02.2022 № 754

Об’єкти, які вилучаються з оперативного управління комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради