С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

(VІII С К Л И К А Н Н Я)

16 лютого 2022 року

№ 751

Зважаючи на звернення Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області від 27.01.2022 № 192/02-30, відповідно до статей 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Безоплатно передати із комунальної власності Сарненської міської територіальної громади у комунальну власність Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області індивідуально визначене майно, яке перебуває на балансі комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради, згідно з додатком.
  2. Комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради спільно із Немовицькою сільською радою Сарненського району Рівненської області провести приймання-передачу майна у порядку, встановленому чинним законодавством, та подати один примірник акта приймання-передачі майна відділу управління комунальною власністю управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю Сарненської міської ради.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на заступників міського голови Міщеню В.П. та Драганчука Т.М.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення міської ради

16  лютого  2022 року № 751

Перелік індивідуально визначеного  майна,