№761 від 16 лютого 2022 року "Про прийняття деякого нерухомого майна із спільної власності територіальних громад Сарненського району у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї     О Б Л А С Т І

(VIІІ С К Л И К А Н Н Я)

16 лютого 2022 року                                                                                       № 761

Про прийняття деякого нерухомого
майна із спільної власності
територіальних громад Сарненського
району у комунальну власність
Сарненської міської територіальної громади

Зважаючи на рішення Сарненської районної ради від 27.01.2022 № 192 «Про передачу деякого нерухомого майна із спільної власності територіальних громад Сарненського району у комунальну власність
Сарненської міської територіальної громади», керуючись статтями 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Безоплатно прийняти із спільної власності територіальних громад Сарненського району у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади нерухоме майно, що розташоване за адресою: м.Сарни, вул. Г. Залоги, 14 згідно з переліком (додається).
  2. Сарненській міській раді спільно із Сарненською районною радою здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади в особі Сарненської міської ради майна, зазначеного у пункті 1 цього рішення.
  3. Внести зміни до рішення Сарненської міської ради:
    • у пункті першому рішення міської ради від 28.05.2021 № 248 «Про прийняття майна у комунальну власність Сарненської міської  територіальної громади» після слів «матеріальними цінностями» доповнити словами «окрім нерухомого майна».
  4. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Сарненської міської ради від 30.11.2021 року № 585 «Про прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади в особі Сарненської міської ради нерухомого майна».
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М'ЯКІШЕВ  І.), а організацію виконання – на заступника міського голови МІЩЕНЮ В.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

до рішення Сарненської міської ради

16 лютого 2022 року № 761

ПЕРЕЛІК