, Головний редактор

№582 від 30 листопада 2021 року "Про передачу індивідуально визначеного майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оперативне управління Сарненському ліцею № 4 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської"

Р І Ш Е Н Н Я

 

30 листопада 2021 року 

                                            № 582

 

Про передачу індивідуально визначеного майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оперативне управління Сарненському ліцею № 4 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області

 

 

     Відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, на підставі статей 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням із постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Передати індивідуально визначене майно комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, зазначене у додатку 1 до цього рішення, на баланс та в оперативне управління Сарненському ліцею № 4 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.

2.Сарненській міській раді здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо передачі на баланс та в оперативне управління індивідуально визначеного майна, зазначеного у додатку   до цього рішення.

  1. Сарненському ліцею № 4 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області взяти на баланс та в оперативне управління індивідуально визначене майно, зазначене у додатку до цього рішення.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на заступників міського голови  Міщеню В.П., Драганчука Т.М.

 

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Додаток

до рішення Сарненської міської ради

30.11.2021 №  582

 

 

Перелік індивідуально визначеного майна, що передається на баланс та  в оперативне управління Сарненському ліцею № 4 Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області

 

 


п/п

Рахунок

Матеріальні

активи

кількість шт.

1

2

3

4

1

1812

Засіб токен

3

 

 

 

Всього:  3

 

 

 

Секретар ради                                                                                   Андрій Мичка

Прикріплені файли
582.doc.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 04.12.2020 року № 412 «Про створення комісії з питань видалення зелених насаджень при виконавчому комітеті Сарненської міської ради»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про встановлення режиму роботи парасолі для виїзної торгівлі по вул. Широка у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про роботу комунальної установи «Сарненський інклюзивно-ресурсний центр» Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області та організацію освітнього процесу для осіб з особливими освітніми ..."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про включення до числа службового житла Сарненської міської ради квартири № 23, яка розташована в житловому будинку № 32, що в м.Сарни по вул.Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 травня 2022
№ від 25 травня 2022 року "Про розгляд заяви (особа) про постановку на квартирний облік у виконавчому комітеті Сарненської міської ради дитини-сироти (особа)"

Пошук документів