, Головний редактор

№580 від 30 листопада 2021 року "Про передачу індивідуально визначеного майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оперативне управління Глушицькій гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської "

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 30 листопада 2021 року 

                                № 580

 

Про передачу індивідуально визначеного майна комунальної власності Сарненської міської територіальної громади в оперативне управління Глушицькій гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області

 

 

    Відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, на підставі статей 26, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями міської ради, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Передати індивідуально визначене майно комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, зазначене у додатку 1 до цього рішення, на баланс та в оперативне управління Глушицькій гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
  2. Сарненській міській раді здійснити передбачені чинним законодавством заходи щодо передачі на баланс та в оперативне управління індивідуально визначеного майна, зазначеного у додатку до цього рішення.
  3. 3. Глушицькій гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області взяти на баланс та в оперативне управління індивідуально визначене майно, зазначене у додатку до цього рішення.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на заступників міського голови Міщеню В.П. та Драганчука Т.М.

 

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

Додаток

до рішення Сарненської міської ради

30.11.2021 №  580

 

 

 

Перелік індивідуально визначеного майна, що передається на баланс та  в оперативне управління Глушицькій гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області

 

 


п/п

Рахунок

Матеріальні

активи

кількість шт.

1

2

3

4

1

1812

Засіб токен

3

 

 

 

Всього:  3

 

 

 

Секретар ради                                                                                   Андрій Мичка

 

Прикріплені файли
580.doc.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в населених пунктах Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про надання одноразової грошової допомоги мешканцям Сарненської міської територіальної громади"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про надання допомоги на поховання"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 червня 2024
№ від 24 червня 2024 року "Про схвалення змін до Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2022-2024 роки  "

Документи → Проєкти рішень 29-ї сесії міської ради
24 червня 2024
 Про затвердження змін до Програми соціального захисту громадян «Турбота» на 2022-2024 роки

Пошук документів