«Соціальні менеджери» для ветеранів АТО

На Рівненщині триває процес впровадження нового для України проєкту «Соціальні менеджери». У кожній територіальній громаді будуть працювати фахівці, які опікуватимуться ветеранами АТО/ООС, родинами загиблих, їх соціальною реабілітацією.
Соціальний менеджер - це фахівець, який знатиме усі проблемні питання ветеранів, учасників добровольчих батальйонів, членів їх сімей, родин загиблих воїнів та допомагатиме у їх вирішенні. В його обов’язки входитиме курування усіх питань, які виникають у ветеранів АТО та сімей загиблих.
В Сарненській міській територіальній громаді соціальним менеджером є сестра загиблого учасника АТО/ООС – Ірина Куришко.

Прийом громадян вищезазначених категорій проводиться в комунальному закладі «Центр надання соціальних послуг», за адресою: вул. Демократична, 46, м. Сарни, кабінет № 34 (ІІ поверх), тел. 3-47-07,

моб. тел. 099 65 18 489

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"