, Адміністратор

№75 від 24 грудня 2020 року "Про організацію харчування та встановлення розміру вартості харчування учнів для закладів загальної середньої освіти"

РІШЕННЯ

 

 

  24 грудня 2020 року 

                                             № 75

 

Про організацію харчування та  встановлення розміру вартості харчування учнів  для закладів загальної середньої освіти

         

    Керуючись  статтею 56 Закону України «Про освіту», статтею  20 Закону України «Про повну загальну середню освіту»,  статтею 25  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України   від 01.10.2012 № 590 «Про затвердження Вимог щодо розробки, впровадження та застосування постійно діючих процедур, заснованих на принципах Системи управління безпечністю харчових продуктів (НАССР)», з метою забезпечення повноцінного харчування учнів  закладів загальної, середньої  беручи до уваги висновок та рекомендації  постійних депутатських комісій  міської ради, Сарненська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:     

  1. Організувати безкоштовне харчування за рахунок коштів міського бюджету дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти, крім дітей, які мають право на безоплатне харчування відповідно до закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», а саме:

 

1.1. Дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних та інклюзивних класах, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям", які навчаються в закладах  загальної середньої освіти;

1.2.  Дітей, батьки або особи, які їх замінюють, є учасниками операції об'єднаних сил чи загинули під час виконання бойових дій в зоні АТО/ООС , дітей, батьки або особи, які їх замінюють є учасниками бойових дій та території інших держав та дітей, батьки або особи, які їх замінюють, є внутрішньо переміщеними особами згідно Закону України від 20.10.2014 №1706 «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб»

  1. Керівникам закладів загальної середньої освіти Сарненської міської територіальної громади організувати харчування для учнів, не включених в перелік категорій дітей, визначених підпунктами 1.1.-1.2 пункту 1 цього рішення  за кошти батьків на підставі рішень батьківських зборів.

 

  1. Встановити  з 1 січня 2021 року вартість гарячого харчування для учнів категорій, включених в перелік  підпунктів 1.1 та 1.2 пункту 1 цього рішення, які навчаються в закладах загальної середньої освіти на території Сарненської міської територіальної громади  у розмірі 30 грн.00 коп.

 

4.Керівникам закладів загальної середньої освіти на території Сарненської міської територіальної громади :

 

4.1.Забезпечити виконання вимог нормативно-правових документів з питань організації харчування учнів та дотримання санітарно-гігієнічних норм.

4.2.Тримати на постійному контролі оформлення документів, що підтверджують право на  одержання безкоштовного харчування, згідно  вимог чинного законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії міської ради з: питань бюджету, фінансів та соціальної політики (Шапірко М.М.), економічних питань, управління комунальною власністю, житлово-комунального господарства та інвестиційного розвитку ( М’якішев І.Ф.), а організацію виконання на першого заступника міського голови ( Назарця І.П.).

 

 

Міський голова                                                                     Руслан СЕРПЕНІНОВ

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"

Документи → Проєкти рішень ради
25 квітня 2024
Про затвердження Програми надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2025 - 2027 роки  

Пошук документів