, Головний редактор

Відбувся Турнір з футзалу серед юніорів присвячений пам’яті Василя Пістоля

Турнір з футзалу серед юніорів присвячений пам’яті Василя Пістоля відбувся учора, 12 січня у спорткомплексі «Сарни-Арена».
Змагалися 8 команд, вчора у півфіналі 4 команди: КЗ "Сарненська ДЮСШ" м.Сарни-1, «КОЛІСП» м.Костопіль, БЛІСП КДЮСШ" м.Березне, ДЮФК "ТАЙМ" м.Ковель.
У результаті проведених ігор, маємо такий результат:
І місце - КЗ "Сарненська ДЮСШ" м.Сарни-1
ІІ місце -"БЛІСП КДЮСШ" м.Березне
ІІІ місце - ДЮФК "ТАЙМ" м.Ковель
Визначили й кращих гравців у номінаціях. Відтак, Микола Чміль - «БЛІСП КДЮСШ» м.Березне став кращим захисником, Нікітчук Станіслав «Сарненська ДЮСШ» - кращим нападаючим, Нагаль Дмитро «Сарненська ДЮСШ» - кращим бомбардиром, Михайло Дербеньов з Костопільського «КОЛІСПу» - кращим воротарем, Потерухін Максим з «Тайму» - кращим гравцем.
Цією спортивною подією, усією громадою вшановуємо пам’ять визначної людини Сарненщини, колеги та наставника, праця, якої продовжує жити у кожному вихованці.
Світла та вічна пам’ять Василю Вікторовичу

Відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
03 лютого 2023
Про стан законності, боротьби із злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Сарненського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області на території Сарненської міської територіальн

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
02 лютого 2023
№ від 02 лютого 2023 року "Про заміну адреси об’єкту нерухомого майна"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
02 лютого 2023
№ від 02 лютого 2023 року "Про розгляд звернення громадянина (особа) щодо переведення садового будинку масиву «Жовтневий», буд. №--- Сарненської міської територіальної громади у жилий будинок"

Документи → Проєкти рішень ради
02 лютого 2023
Про затвердження розпоряджень Сарненського міського голови та рішень виконавчого комітету міської ради, прийнятих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень ради
02 лютого 2023
Про внесення змін до Програми  сприяння створенню, фінансової підтримки та забезпечення функціонування об’єднань співвласників багатоквартирних будинків  на території Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки

Пошук документів