ЕТНОДВОРИК «ПАЛЯНИЦЯ»

У нашій громаді відбувся унікальний івент - в Сарненському історико-етнографічному музеї презентували роботу етнодворика «Паляниця».

Сьогодні, 29 жовтня, у погожий осінній день на території закладу вирувало незабутнє автентичне дійство.

Майстри та майстрині народних самобутніх ремесел проводили майстер класи, де усі охочі могли спробувати опанувати навики у гончарстві та ткацтві.  Діток навчали вишивати бісером. А ще відвідувачів етнодворика частували свіжоспеченим хлібом, наваристим борщем, ситним кулішем, запашним чаєм та пахучим узваром.

У запрошенні на цікаву сьогоднішню локацію, було анонсовано, що байдужим не залишиться ніхто, - і таки організаторам дійства це вдалося!

Більше про атмосферу івенту у відео.

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про розгляд заяви про вихід з членів особистого селянського господарства мешканки Цепцевицького старостинського округу №7"