, Головний редактор

ТУРБОТА ПРО ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ – ПРІОРИТЕТ ДЛЯ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ


         Сарненська міська територіальна громада з початку повномасштабного вторгнення російської федерації допомагає тим, хто вимушено покинув свої рідні домівки через бойові дії. Нині за кошти бюджету Сарненської міської територіальної громади тривають ремонті роботи приміщень, які будуть облаштовані для проживання внутрішньо переміщених і евакуйованих осіб.

         Так, у селі Мале Вербче добудовують дитячий садок, де, зокрема, планують розмістити переселенців із сільських будинків, у яких не створені належні умови для проживання. Дитячий садок буде обладнаний усім необхідним для дорослих, щоб умови відповідали санітарним вимогам.

         - До кінця листопада роботи планують завершити, - коментує староста Коростського старостинського округу Віктор Титечко. У приміщенні закладу дошкільної освіти орієнтовно може розміститися п’ятдесят родин.      

         Також ще у вересні для переселенців розпочали поточний ремонт будівлі профілакторію у селі Маслопуща Стрільського старостинського округу. Двоповерхова будівля вміщує шість кімнат, де вже зовсім скоро будуть створені комфортні умови для проживання людей з тимчасово окупованих територій України.

         Сарненська міська рада турбується про те, щоб перебування внутрішньо переміщених осіб на території нашої громади було безпечним та комфортним.  

Галарея до статті

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про внесення змін до рішення виконавчогокомітету міської ради від 09.07.2021 № 376«Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми   по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки

Пошук документів