, Головний редактор

Відзначили День Української Державності

Сьогодні, 28 липня, у Сарнах на центральній площі урочисто відзначили  День Української Державності,  за участі першого заступника міського голови Івана Назарця, голів районної військової адміністрації Олександра Кохана та районної ради Ярослава Яковчука.
Право підняти Державний Прапор України на флагшток-стяготримач, що височіє над містом, надали Роману Лабунському, сину старшого солдата Збройних Сил України Олександра Лабунського, Героя України,  який загинув 14 березня 2022 року, під час бойових дій у Київській області, та нагороджений орденом «Золота Зірка» посмертно.
Нинішнє свято сприяє утвердженню спадкоємності українського державотворення, захисту національних інтересів України, збереженню історичної справедливості та нівелюванню фейкових наративів з боку російської федерації, як держави-агресора щодо історичних аспектів українського державотворення. 
Ми розуміємо, що Українській державності не 30, а понад тисяча років. І ніхто не зможе забрати у нас те, за що боролися і віками будували сотні поколінь українців!
З початком російської агресії проти України, ми ще більше усвідомлюємо, наскільки цінною для нас є наша Держава. Тому, День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які самовіддано працюють на нашу ПЕРЕМОГУ, добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – обов'язкова умова збереження нашої державності.
Україна - самостійна, вільна, неподільна держава. І такою буде завжди! Боротись нашому народу, нашій унікальній нації, яка століттями відвойовує українські цінності, - є за що!
Нехай увесь світ бачить і розуміє, що Україна могутня і незламна Держава!
Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім і нашим воїнам!
Ми обов’язково ПЕРЕМОЖЕМО!
Все буде УКРАЇНА!
Більше про урочистості у відео.

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№185 від 10 серпня 2022 року "Про створення комісії з визначення  спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 рокина отримання щомісячної підтримки"

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Серпень
10 серпня 2022
№182 від 10 серпня 2022 року "  Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
  Про безоплатну передачу пального Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
Про передачу матеріальних цінностей з балансу комунального підприємства «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради на баланс та в оперативне управління комунального закладу «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
10 серпня 2022
Про перейменування існуючих вулиць та провулків на території Сарненської міської територіальної громади

Пошук документів