, Головний редактор

Відзначили День Української Державності

Сьогодні, 28 липня, у Сарнах на центральній площі урочисто відзначили  День Української Державності,  за участі першого заступника міського голови Івана Назарця, голів районної військової адміністрації Олександра Кохана та районної ради Ярослава Яковчука.
Право підняти Державний Прапор України на флагшток-стяготримач, що височіє над містом, надали Роману Лабунському, сину старшого солдата Збройних Сил України Олександра Лабунського, Героя України,  який загинув 14 березня 2022 року, під час бойових дій у Київській області, та нагороджений орденом «Золота Зірка» посмертно.
Нинішнє свято сприяє утвердженню спадкоємності українського державотворення, захисту національних інтересів України, збереженню історичної справедливості та нівелюванню фейкових наративів з боку російської федерації, як держави-агресора щодо історичних аспектів українського державотворення. 
Ми розуміємо, що Українській державності не 30, а понад тисяча років. І ніхто не зможе забрати у нас те, за що боролися і віками будували сотні поколінь українців!
З початком російської агресії проти України, ми ще більше усвідомлюємо, наскільки цінною для нас є наша Держава. Тому, День Української Державності нероздільно пов’язаний із нашим військом і людьми, які самовіддано працюють на нашу ПЕРЕМОГУ, добра над злом, законності над беззаконністю, миру над війною. Запорукою цьому буде наша єдність – обов'язкова умова збереження нашої державності.
Україна - самостійна, вільна, неподільна держава. І такою буде завжди! Боротись нашому народу, нашій унікальній нації, яка століттями відвойовує українські цінності, - є за що!
Нехай увесь світ бачить і розуміє, що Україна могутня і незламна Держава!
Будьмо сильні, маймо віру, живімо майбутнім, бережімо дітей і рідних, шануймо традиції, нашу історичну та культурну спадщину, допомагаймо ближнім і нашим воїнам!
Ми обов’язково ПЕРЕМОЖЕМО!
Все буде УКРАЇНА!
Більше про урочистості у відео.

Останні документи

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 28 чергова сесія від 24 травня 2024 року
24 травня 2024
Результати поіменного голосування 28-ї чергової сесії від 24 травня 2024 року

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
24 травня 2024
№ 100 від 22 травня 2024 року "Про утворення комісії при виконавчому комітеті Сарненської міської ради для розгляду заяв громадян про встановлення факту здійснення особою догляду (постійного догляду)"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 97 від 20 травня 2024 року "Про нагородження Подякою Сарненського міського голови"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 99 від 21 травня 2024 року "Про затвердження актів  приймання-передачі майна"

Документи → Рішення виконавчого комітету → 2024 рік → Травень
23 травня 2024
№ 368 від 23 травня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

Пошук документів