ДОПОМОГА ВІД ДРУЗІВ З ПОЛЬЩІ ТА НІДЕРЛАНДІВ

ДРУЗІВ З ПОЛЬЩІ
ТА НІДЕРЛАНДІВ
прибула до Сарненської громади
Ми отримали чергову партію гуманітарної допомоги від Громадської волонтерської організації «Help Sarny.UA», https://m.facebook.com/FundacjaHelpSarnyUA/, що в м. Любліні, заснованої сарненчанами, Олександром Серпеніновим і Дмитром Якимцем.
Фундація «Хелп Сарни» цього разу до нашої громади направила: маски, гігієнічні, миючі засоби, продукти харчування та інше. Гуманітарну допомогу доставили у Сарненську ЦРЛ.
Даний вантаж був отриманий за фінансової підтримки NB Helpt Oekraine, https://www.facebook.com/profile.php?id=100078700435999.
Дякуємо, Нідерланди!
Дякуємо, Польща!
Висловлюємо вдячність за організацію та доставку вантажу кожному, хто є причетним до цієї важливої справи. Щирі слова подяки за підтримку у час війни.
Тільки разом ми - СИЛА!
УКРАЇНА понад усе!
Більше у відео розповідає генеральний директор Сарненської ЦРЛ Олександр Нестеренко.

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2022-2024 роки"