№ 125 від 26 червня 2022 року "Про оголошення Дня жалоби в Сарненській міській територіальній громаді"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

26 червня 2022 року                                                                                                                                       № 125

Про оголошення Дня жалоби в

Сарненській міській територіальній громаді

Керуючись статтями 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вшанування пам’яті загиблих під час ракетного обстрілу цивільної інфраструктури громади 25 червня 2022 року в умовах повномасштабної військової агресії російської федерації проти України:

1. Оголосити 27 червня 2022 року в Сарненській міській територіальній громаді Днем жалоби.
  2.   На знак скорботи за загиблими приспустити Державний Прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності.
  3. Державним підприємствам, установам і організаціям, незалежно від форм власності, відмінити у День жалоби проведення розважальних заходів на території громади, заборонити звучання розважальної музики у закладах торгівлі та громадського харчування, у громадському транспорті.
  4. Вшанувати пам’ять загиблих мешканців громади хвилиною мовчання, по можливості зупинити на цей час виробничий процес та  зупинити рух громадського та приватного транспорту.
  5. Забезпечити оприлюднення цього розпорядження на вебсайті Сарненської міської ради.
  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024