У сарнах очистили каналізаційну мережу

Мова йде про гідродинамічну очистку найпроблемніших ділянок каналізаційної мережі міста. Її провели по вулицях Короленка, Старицького, Широкій, Бєлгородській і Набережній.

Підрядна організація «Енергоком Сервіс» на замовлення КП «Екосервіс» виконала ці роботи в мережі водовідведення загальною протяжністю понад кілометр за кошти бюджету громади.

Аби усунути надмірне засмічення каналізації, напором води зі спеціальними розчинами під високим тиском промили стінки труб.

За результатами виконаних робіт водовідведення міста працює задовільно.

- Каналізаційна мережа в Сарнах за багато років експлуатації була зашлакована стічним брудом на 80%. З цією проблемою, завдяки ефективному методу очистки, успішно справились, - каже заступник міського голови Тарас Драганчук. - Прочистили труби і, тим самим, попередили ймовірні аварійні ситуації, які, здебільшого, трапляються з настанням осінньо-зимового періоду.

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення змін до Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл громади на  2022-2024 роки"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про надання дозволу на списання паливно-мастильних матеріалів"