, Головний редактор

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Сьогодні, 26 листопада, у Сарненській громаді вшанували пам'ять мільйонів жертв голодоморів в Україні. Захід відбувся за участі Сарненського міського голови Руслана Серпенінова, голови районної ради Ярослава Яковчука, заступника голови райдержадміністрації Олександра Гузича, священнослужителів, громадськості.
Учасники мітингу-реквієму вшанували пам'ять запаленими лампадками, покладанням квітів до пам’ятного знака та хвилиною мовчання.
Наймасштабнішим був голодомор 1932-1933 років. Історики називають причиною голоду репресивну політику хлібозаготівлі, яку провадила комуністична влада. Адже українців так хотіли упокорити, остаточно ліквідувати спротив режиму та боротьбу за відродження власної державності.
Від голодомору в Україні померли щонайменше 3,9 мільйонів людей. Кількість жертв у СРСР - близько семи мільйонів.
Ніхто не забутий, ніщо не забуто!
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень 44-ї сесії міської ради
31 березня 2026
Про прийняття та видачу гуманітарної допомоги

Документи → Проєкти рішень 44-ї сесії міської ради
31 березня 2026
Про  передачу майна Маловербченській гімназії Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області

Документи → Проєкти рішень 44-ї сесії міської ради
31 березня 2026
Про  передачу майна Сарненській міській раді

Документи → Проєкти рішень 44-ї сесії міської ради
31 березня 2026
Про внесення змін до рішення міської ради від 14.07.2021 № 358 «Про затвердження переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, що підлягають приватизації» (із змінами)

Документи → Проєкти рішень 44-ї сесії міської ради
31 березня 2026
Про надання згоди на прийняття об'єктів державної власності у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади

Пошук документів