, Головний редактор

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Сьогодні, 26 листопада, у Сарненській громаді вшанували пам'ять мільйонів жертв голодоморів в Україні. Захід відбувся за участі Сарненського міського голови Руслана Серпенінова, голови районної ради Ярослава Яковчука, заступника голови райдержадміністрації Олександра Гузича, священнослужителів, громадськості.
Учасники мітингу-реквієму вшанували пам'ять запаленими лампадками, покладанням квітів до пам’ятного знака та хвилиною мовчання.
Наймасштабнішим був голодомор 1932-1933 років. Історики називають причиною голоду репресивну політику хлібозаготівлі, яку провадила комуністична влада. Адже українців так хотіли упокорити, остаточно ліквідувати спротив режиму та боротьбу за відродження власної державності.
Від голодомору в Україні померли щонайменше 3,9 мільйонів людей. Кількість жертв у СРСР - близько семи мільйонів.
Ніхто не забутий, ніщо не забуто!
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про переведення садового будинку у жилий будинок Гаврильчика О.М.

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху  

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про продовження терміну дії дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про  тимчасове розміщення азбестовмісних відходів  на Сарненському сміттєзвалищі

Пошук документів