, Головний редактор

ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРІВ

Сьогодні, 26 листопада, у Сарненській громаді вшанували пам'ять мільйонів жертв голодоморів в Україні. Захід відбувся за участі Сарненського міського голови Руслана Серпенінова, голови районної ради Ярослава Яковчука, заступника голови райдержадміністрації Олександра Гузича, священнослужителів, громадськості.
Учасники мітингу-реквієму вшанували пам'ять запаленими лампадками, покладанням квітів до пам’ятного знака та хвилиною мовчання.
Наймасштабнішим був голодомор 1932-1933 років. Історики називають причиною голоду репресивну політику хлібозаготівлі, яку провадила комуністична влада. Адже українців так хотіли упокорити, остаточно ліквідувати спротив режиму та боротьбу за відродження власної державності.
Від голодомору в Україні померли щонайменше 3,9 мільйонів людей. Кількість жертв у СРСР - близько семи мільйонів.
Ніхто не забутий, ніщо не забуто!
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, (ОСОБА)

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про зміну  статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, на статус дитини-сироти

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про   порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»  

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про   порушення клопотання про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

Пошук документів