26 червня 2018 року

«Про надання згоди на безоплатне

прийняття майна до комунальної

власності територіальної громади м. Сарни»

Розглянувши звернення фізичної особи-підприємця Губені Святослава Миколайовича від 21.06.2018 вхідний №02/10Г-713 щодо безоплатного прийняття майна (будівельних матеріалів) до комунальної власності територіальної громади м. Сарни, керуючись Господарським кодексом України, статтями 25, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги висновок та рекомендації  постійних депутатських комісій міської ради, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Надати згоду на безоплатне прийняття майна (будівельних матеріалів) до комунальної власності територіальної громади м.Сарни від фізичної особи-підприємця Губені Святослава Миколайовича на суму 93976 грн., згідно додатку.

1. Доручити виконавчому комітету Сарненської міської ради створити комісію по прийняттю майна у комунальну власність територіальної громади м.Сарни та оформленню акта приймання-передачі майна, вказаного в пункті 1 цього рішення на баланс КП «Трудівник».

1. Після затвердження виконавчим комітетом Сарненської міської ради акта приймання-передачі майна, вказаного в пункті 2 цього рішення, комунальному підприємству «Трудівник» збільшити статутний капітал підприємства на суму 93976 грн., а саме на вартість безоплатно переданого майна, згідно додатку.

1. Додаток є невід’ємною частиною даного рішення.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, фінансів та управління міською комунальною власністю (М’якішев І.Ф.), а організацію виконання – на першого заступника міського голови (Хомич В.А.).

Міський голова                                                                                                          С.Б. Усик

до рішення міської ради

43400,00

ВСЬОГО