ВІДПРАВИЛИ ДОПОМОГУ НАШИМ НА ХАРКІВЩИНУ

Сьогодні, 24 червня, відправили вантаж гуманітарної допомоги на Харківщину. Передали продукти харчування, предмети гігієни, ліки та речі першої необхідності на потреби воїнів та постраждалих осіб. Також передали елементи військової амуніції, які пошиті кравчинями-волонтерками комунального підприємства Сарненської міської ради спільно з Благодійна організація "БФ"Подорожник".
Зібрали допомогу зусиллями мешканців та волонтерів Сарненської громади, використали доставки з Польщі. Також, до комплектації вантажу долучились волонтери Немовицької громади.
На черзі наступні партії допомоги для наших в біді, в гарячих точках обстрілів, у війні.
Дякуємо кожному, хто допомагає.
Номер карти
4149 4378 6775 1198 (Гаврильчик В.П.)
⁃ для усіх, хто має можливість підтримати волонтерів, аби купити дизпаливо.
Тільки разом ми - сила.
СЛАВА УКРАЇНІ!
Більше у відео.

28 березня 2024