, Головний редактор

ЛІКВІДАЦІЯ СМІТТЄЗВАЛИЩ ТА ОНОВЛЕННЯ АЛЕЇ ПО ВУЛ.ШИРОКІЙ

ЛІКВІДАЦІЯ СМІТТЄЗВАЛИЩ
ТА ОНОВЛЕННЯ АЛЕЇ
ПО ВУЛ.ШИРОКІЙ
- головні акценти у роботі
комунальників за тиждень
Працівники КП «Екосервіс» впродовж останнього тижня працюють посилено, аби причепурити центральну частину міста. Відтак, по всій протяжності вулиці Широкої, перекопують землі на газонах, підсипають пісок і чорнозем, забирають залишки старої трави. А все для того, щоб надати нового вигляду парковим зонам. Далі комунальники висіють швидкоростучу траву й поверхня землі набуде нового яскраво-зеленого забарвлення. У проведенні усіх цих робіт фахівцям комунальних служб допомагають переселенці та працівники закладів культури і освіти.
А ще, впродовж тижня, комунальники, разом з внутрішньо переміщеними особами, що проживають у КП "Готель "Случ", спільними зусиллями прибрали територію біля озера "Селянське" та ліквідували стихійне сміттєзвалище по вул. Заводській у м.Сарни. Розчистили місця накопленого сміття й в мікрорайоні "село Сарни".
Переконливо просимо всіх жителів не викидати сміття на узбіччя доріг, біля озера чи річки. Пропонуємо альтернативу - зателефонуйте за номером телефону 0951851594 або 0961583661 - і працівники комунального підприємства за невелику плату вивезуть сміття від вказаного місця та утилізують належним чином.
Кожною маленькою справою, участю в ініціативах з прибирання, облагородження територій комунальної власності громади, наближаємо спокійне життя після ПЕРЕМОГИ у війні й такий довгожданний і бажаний МИР!
Більше фото тут.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження раніше введених штатних одиниць закладів освіти комунальної власності Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про затвердження розпоряджень Сарненського міського голови, виданих у міжсесійний період

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про бюджет Сарненської міської територіальної громади на 2024 рік (1756600000)

Документи → Проєкти рішень 26-ї сесії міської ради
08 грудня 2023
Про передачу транспортних засобів з балансу управління освіти Сарненської міської ради на баланс комунального підприємства Сарненської міської ради «Екосервіс»

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
08 грудня 2023
№ від 08 грудня 2023 року "Про надання повноважень відділу соціального захисту Сарненської міської ради на прийняття рішень щодо призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі"

Пошук документів