№299 від 08 грудня 2021 року "Про створення комісії з проведення інвентаризації водних об'єктів, що розташовані на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

08 грудня 2021 року                                                                                    № 299

Про створення комісії з проведення

інвентаризації водних об'єктів,

що розташовані на території

Сарненської міської ради Сарненського

району Рівненської області

Відповідно до п.20 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання розпорядження голови Сарненської районної державної адміністрації від 05 жовтня 2021 року №323 «Про районну комісію з інвентаризації водних об'єктів, лісових ресурсів, об'єктів державної та комунальної власності, що знаходяться на території Сарненського району Рівненської області:

1. Створити комісію для проведення інвентаризації водних об'єктів та їх гідротехнічних споруд розташованих на території Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області , у складі:

Голова комісії: заступник міського голови - Міщеня Володимир Петрович; Секретар комісії: головний спеціаліст відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради - Арсентєв Андрій Олександрович; Члени комісії:

Мацков Олександр Валерійович - начальник відділу по управлінню природними ресурсами, регулювання земельних відносин та агропромислового розвитку Сарненської міської ради;

Козярчук Юрій Ярославович - начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури, управління житлово- комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю;

Гольонко Олена Степанівна       - староста старостинського округу №1;

Титечко Віктор Петрович           - староста старостинського округу №2;

Банацький Тарас Іванович          - староста старостинського округу №3;

Басик Ірина Миколаївна             - староста старостинського округу №4;

Боровик Роман Володимирович  - староста старостинського округу №5;

Долід Леонід Володимирович         - староста старостинського округу №6;

Губеня Лариса Михайлівна              - староста старостинського округу №7;

Гамза Олена Авакумівна                  - староста старостинського округу №8;

Вагнер Ірина Миколаївна                 - староста старостинського округу №9;

Бакарова Наталія Миколаївна          - староста старостинського округу №10;

Шкодич Павло Олексійович            - староста старостинського округу №11;

Мозоль Лариса - представник регіонального офісу водних ресурсів у Рівненській області.

1. Інвентаризаційній комісії провести обстеження водних об'єктів, які розташовані на території Сарненської міської ради з подальшим заповненням анкети водних об'єктів.
  2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                         Руслан СЕРПЕНІНОВ

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024