ЗАВЕРШИЛИ ФУТБОЛЬНИЙ СЕЗОН

31 жовтня у Сарнах 13 футбольних колективів зібрались на підсумковий футбольний турнір «Кубок закриття футбольного сезону 2021 року». Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання ЛЮДИНУ-ПОСТАТЬ в історії спорту Сарненщини ЦАРКОВА Володимира Михайловича, заслуженого працівника фізичної культури та спорту України, засновника греко-римської боротьби на Сарненщині, знаного спортсмена, видатного наставника і тренера для сотень сарненчан, який виховав спортсменів для високих досягнень, був прикладом шляхетності, людяності й доброзичливості.
Боротьба за футбольний трофей відбувалася в трьох групах.
У Групі «А» на запасному полі ст. "Арена-Сарни" зіграли:
команди «Маяк», Зносичі, - «Стандарт», Довге, з рахунком 0:0, пен. 4:2. Команда «Нива» з Великого Вербчого та «Колос» з Кричильська завершили гру - 0:1, а «Маяк» - «Граніт» Клесів 0:1, «Маяк» - «Колос» в нічию 0:0, «Колос» - «Граніт» - 1:0.
У Групі «Б» на ст. "Олімп" грали: «Колос» (Стрільськ) - «Арсенал» (Селище) - 2:0, «Фаворит» (Сарни) - «Старт» (Любиковичі) - 2:0, «Фаворит» (Сарни) - «Арсенал» (Селище) - 1:0, «Колос» (Стрільськ) - «Старт» (Любиковичі) - 2:1, «Фаворит» (Сарни) - «Колос» (Стрільськ) - 1:0, «Старт» (Любиковичі) - «Арсенал» (Селище) - 3:0.
У Групі «В» на ст. "ВПУ-22" змагались: «Сокіл» (Немовичі) - «Случ» (Чудель) - 0:0,
«Чайка» (Костянтинівка) - «Темп» (Корост) - 1:0, «Случ» (Чудель) - «Темп» (Корост) - 0:0, «Случ» (Чудель) - «Чайка»(Костянтинівка) - 2:0, «Чайка» (Костянтинівка) - «Сокіл» (Немовичі) - 1:0, «Темп» (Корост) - «Сокіл» (Немовичі) - 1:0.
В 1/2 фіналу зустрілись:
«Колос» (Стрільськ) - «Колос» (Кричильськ) - 0:0 (пен. 4:3), «Фаворит» (Сарни) - «Чайка» (Костянтинівка) - 0:1.
У фіналі зіграли:
«Чайка» (Костянтинівка) - «Колос» (Стрільськ) - 0:0 (пен. 5:3).
Відео тут.

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024