Про ситуацію з пальним

Міський голова Руслан Серпенінов та його заступники взяли участь у селекторній нараді під головуванням голови Рівненської обласної військової адміністрації Віталія Коваля.
Основне питання порядку денного - ситуація з пальним. Надважливо нині забезпечити пальним саме військових, рятувальників, відділки поліції, аграріїв, об’єкти критичної інфраструктури – такі, як медицина, енергетика, комунальна сфера.
Упродовж останніх днів проведено зміни в логістиці по доставці пального на АЗС, якими користуються першочергово.
Спеціалістами Сарненської міської ради проводиться щоденний моніторинг ситуації з пальним на АЗС громади. Однак ситуація з пальним швидкозмінна, поруч з кожною заправкою черги.
Для переорієнтування ринку на закупівлі пального в Європі потрібен час – зокрема, через проблеми з транспортуванням. Окрім того, ворог цілеспрямовано нищить об'єкти паливної інфраструктури, атакуючи бази зберігання автозаправних мереж, продуктопроводи та виробничі потужності українських НПЗ.
Закликаємо власників автотранспортних засобів планувати виїзди обачно та якщо, це можливо утриматись від поїздок. Просимо з розумінням поставитись до ситуації, що склалась на ринку пального.
Більше у відео.

25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про участь матері у вихованні дитини"

Документи → Проєкти рішень ради