ДБАЮТЬ, ПРО ТИХ, ХТО МАЄ ПОТРЕБУ У ДОПОМОЗІ

Сарненський міський голова Руслан Серпенінов разом зі своїм консультантом Олексій Лавор, відвідали Дім молитви, на базі якого працюють численні волонтери.
Щоденно релігійна громада Української Церкви Християн Віри Євангельської, що у м. Сарни, опікується 317 внутрішньо переміщеними особами, які проживають у нашій громаді.
Окрім цього, представники церкви ХВЄ щоденно займаються заготівлею різноманітних продуктів та готуванням страв у великих обсягах. Заготовки відправляють систематично по всій території України. Адже там їх потребують воїни та постраждалі мешканці.
Працівники закладів освіти Сарненської громади активно на постійній основі з першого дня війни співпрацюють з представниками релігійної громади. Половину заготовок, що відправляються та використовуються для потреб воїнів і переселенців, виробляють саме працівники закладів загальної середньої та дошкільної освіти населених пунктів громади. Найбільше освітяни виробили напівфабрикатів за цей час у селах Велике Вербче, Бутейки, Велихів, Вирка, Кричильськ, Корост. Долучилися до приготування напівфабрикатів працівники закладів освіти з Цепцевич, Тутович та Тріскинь.
Як це було - у відео.

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"

19 квітня 2024