, Головний редактор

ДОРОЗІ ПО ВУЛ.ОГОРОДНІЙ У ДОВГОМУ БУТИ

Ведуться роботи з підсипки, а точніше повного формування дороги по вул. Огородній у Довгому. Проводити їх розпочали на звернення мешканців села.
Сьогодні, 5 січня, працівники підрядної організації спільно з ініціативними жителями села провели підсипку названої вулиці. Наразі ведуться роботи першого етапу. У другий етап додаватимуть наступний шар - підсипатимуть спецсумішшю.
До слова, рух транспорту та пішоходів на назначеній ділянці дороги ще донедавна був дуже проблемним, а то й практично неможливим у непогоду.
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти порядку денного засідань постійних комісій міської ради → З економічних питань, комунальної власності, ЖКГ та інвестиційного розвитку
10 квітня 2026
Проєкт порядку денного засідання від 16.04.2026

Документи → Проєкти порядку денного засідань постійних комісій міської ради → З питань земельних відносин, екології та природокористування
10 квітня 2026
Проєкт порядку денного засідання від 14.04.2026

Документи → Проєкти порядку денного засідань постійних комісій міської ради → З питань бюджету, фінансів та соціальної політики
10 квітня 2026
Проєкт порядку денного засідання від 16.04.2026

Документи → Проєкти рішень 44-ї сесії міської ради
08 квітня 2026
Про внесення змін до Положення про порядок використання шкільних автобусів

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
08 квітня 2026
Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах  загального користування у м.Сарни

Пошук документів