, Головний редактор

ВІДТЕПЕР СЛІДЧІ ДІЇ У САРНЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ ФІКСУВАТИМУТЬСЯ СИСТЕМОЮ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Проєкт «Custody Records» почали реалізовувати у Сарненському РВП ГУ НП в Рівненській області. Його мета - захист правоохоронців від безпідставних звинувачень у перевищенні повноважень і захист затриманих від неправомірних дій поліцейських. Відтепер, з моменту затримання правопорушника всі подальші слідчі дії фіксуватимуться системою відеоспостереження.
У райвідділі встановили систему відеонагляду, створили фронт-офіс, облаштували кімнати для проведення конфіденційної роботи з захисником та кімнати слідчих дій. У цих зонах постійно проводитиметься відеоспостереження.
Внесені в електронну базу дані про затримання автоматично потраплятимуть у правозахисні організації.
Систему «Custody Records» 29 грудня одночасно запустили у чотирьох районних відділах поліції Рівненської області. У Сарненській громаді відкриття системи провели за участі Сарненського міського голови Руслана Серпенінова, голів райдержадміністрації Олександра Кохана, районної ради Ярослава Яковчука, Клесівського селищного Віктора Буйного, начальника Головного управління національної поліції в Рівненській області Олексія Камишанського, керівника Сарненської окружної прокуратури Олега Калаура, т.в.о. начальника Сарненського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області Олександра Луцика та представників Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
18 червня 2024
№ від 18 червня 2024 року "Про переведення громадянки на безоплатну форму обслуговування у відділенні соціальної допомоги вдома комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
18 червня 2024
№ від 18 червня 2024 року "Про організацію надання адміністративних послуг відділом державної реєстрації Сарненської міської ради"

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Червень
18 червня 2024
№ 136 від 18 червня 2024 року "Про виплату грошової винагороди творчо обдарованій учнівській  молоді закладів освіти Сарненської міської територіальної громади у 2024 році"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
14 червня 2024
№ від 14 червня 2024 року "Про сприяння розвитку молодіжних громадських об’єднань, молодіжних рад, молодіжної інфраструктури"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
13 червня 2024
№ від 13 червня 2024 року "Про роботу Відділу соціального захисту Сарненської міської ради за період 2023-2024 роки "

Пошук документів