, Головний редактор

АВТОСЛЮСАРІВ ВІДТЕПЕР НАВЧАТИМУТЬ У САРНЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Готуватимуть майстрів автомобільної справи у Сарнах на базі ВПУ №22 у новоствореному навчально-практичному центрі з підготовки автослюсарів.
Перший заступник Сарненського міського голови Іван Назарець завітав на відкриття Навчально-практичного центру «Центр технологій на автомобільному транспорті «Північ». Тут навчатимуть, зокрема, спеціалістів за популярними професіями «Рихтувальник кузовів» і «Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів».
Студенти закладу зможуть практикуватися на новітньому обладнанні. Для цього в центрі встановили газоаналізатори, установки для перевірки свічок запалювання, димогенератори, балансувальні вертати, шиномантажні стенди, діагностичні сканери, дископравні верстати, прилади для вирівнювання світла фар, стенди для дагностики форсунок та інше.
Навчально-практичний центр з підготовки автослюсарів створили за активної співпраці та співфінансування Уряду Данії, Міжнародної організації праці (МОН), департаменту освіти і науки Рівненської ОДА, Сарненської міської ради та Рівненського обласного центру зайнятості.
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання

Документи → Проєкти рішень радиПро визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 29 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень ради Про затвердження висновків про вартість майна

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Листопад№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Пошук документів

Корисні посилання