АВТОСЛЮСАРІВ ВІДТЕПЕР НАВЧАТИМУТЬ У САРНЕНСЬКІЙ ГРОМАДІ

Готуватимуть майстрів автомобільної справи у Сарнах на базі ВПУ №22 у новоствореному навчально-практичному центрі з підготовки автослюсарів.
Перший заступник Сарненського міського голови Іван Назарець завітав на відкриття Навчально-практичного центру «Центр технологій на автомобільному транспорті «Північ». Тут навчатимуть, зокрема, спеціалістів за популярними професіями «Рихтувальник кузовів» і «Майстер з діагностики та налагодження електронного устаткування автомобільних засобів».
Студенти закладу зможуть практикуватися на новітньому обладнанні. Для цього в центрі встановили газоаналізатори, установки для перевірки свічок запалювання, димогенератори, балансувальні вертати, шиномантажні стенди, діагностичні сканери, дископравні верстати, прилади для вирівнювання світла фар, стенди для дагностики форсунок та інше.
Навчально-практичний центр з підготовки автослюсарів створили за активної співпраці та співфінансування Уряду Данії, Міжнародної організації праці (МОН), департаменту освіти і науки Рівненської ОДА, Сарненської міської ради та Рівненського обласного центру зайнятості.
Більше у відео.

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024