, Головний редактор

ЧЕРГОВИЙ НОВИЙ СПОРТІНВЕНТАР ДЛЯ ПОВНОЦІННИХ ЗАНЯТЬ ЄДИНОБОРСТВАМИ

ЧЕРГОВИЙ НОВИЙ
СПОРТІНВЕНТАР
ДЛЯ ПОВНОЦІННИХ
ЗАНЯТЬ ЄДИНОБОРСТВАМИ 
отримали юні спортсмени громади
Відтепер вихованці підрозділів КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради матимуть можливість практикуватись у боксерській справі на новенькій тренувальній безпечній площадці. Адже боксерський ринг буде слугувати для всіх охочих вправитись у цьому виді спорту та для проведення змагань всеукраїнського рівня.
Різними видами спорту у школі займаються 1800 дітей шкільного віку. Нещодавно у школу придбали борцівський килим, м’ячі та форму для вихованців.
Бажаємо успіхів та перемог спортсменам!
Більше у відео.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання

Документи → Проєкти рішень радиПро визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 29 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень ради Про затвердження висновків про вартість майна

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Листопад№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Пошук документів

Корисні посилання