, Головний редактор

ПРОТОКОЛИ ПРО ПОРУШЕННЯ ПРАВИЛ БЛАГОУСТРОЮ РОЗГЛЯНУЛИ КОМІСІЙНО

На останньому засіданні адмінкомісії розглянули 7 протоколів про порушення правил благоустрою на території Сарненської громади.
За результатами розгляду прийняли постанови про притягнення правопорушників до адміністративної відповідальності.
Серед них, житель села Цепцевичі, котрий зберігав велику кількість будівельних матеріалів, блоки, на узбіччі проїзної частини дороги. Однак, його звільнили від адміністративної відповідальності, штрафу, та обмежилась усним зауваженням, зваживши на своєчасне усуннення ознак правопорушення.
Мешканцю Сарн за те, що припаркував автомобіль на території, де знаходяться зелені насадження у Луцьку, доведеться сплатити 340 гривень. У іншому випадку, щодо ще одного протоколу - жительці міста закрили провадження в справі про адміністративне правопорушення у зв’язку із закінченням строків, на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення.
Ще один сарненчанин сплатить 340 гривень штрафу за спалювання сухої рослинності на подвір’ї приватного домогосподарства. Інший мешканець міста сплатить таку ж суму за ведення земляних робіт без дозвільних документів. Стільки ж штрафу, згідно з відповідним протоколом, доведеться сплатити й іншому містянину, за розміщення МАФу, зокрема його огорожі на території земель комунальної власності, без дозвільних документів. А от одного із жителів села Велихів оштрафували на 340 гривень за те, що самовільно встановив точку торгівлі з автомобіля у м. Ірпінь.
Незнання законів не звільняє від відповідальності, громадяни зобов'язані дотримуватись правил благоустрою громади.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про розгляд заяви ТОВ «АТБ-маркет» про присвоєння адреси магазину продовольчих та непродовольчих товарів по вулиці Суворова, 10 в місті Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про розгляд заяви (особа) про присвоєння адреси гаражу по вулиці Григорія Сковороди, --- в місті Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про розгляд заяв про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців Городецького старостинського округу №4"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
21 січня 2022
№ від 21 січня 2022 року "Про розгляд заяв про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців Коростського старостинського округу №2"

Пошук документів

Корисні посилання