№306 від 15 вересня 2020 року "Про преміювання керівників позашкільного та дошкільних навчальних закладів міста"

15 вересня 2020 року                                                                           № 306

«Про преміювання керівників позашкільного та дошкільних навчальних закладів міста»

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 30.02.2002                       № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від 26.05.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», Закону України від 22.06.2000 № 1841 «Про позашкільну освіту», подання дошкільних та позашкільного навчальних закладів комунальної власності Сарненської міської ради, керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Погодити надання одноразової премії директору позашкільного навчального закладу підліткового клубу «Юність» та завідувачам дошкільних навчальних закладів міста до Дня працівників освіти в розмірі посадового окладу, в межах затвердженого фонду оплати праці, а саме:
  • Канській А.В. - завідувач ДНЗ № 1 «Дзвіночок»;
  • Кібиш Л.В. - завідувач ДНЗ № 3 «Ялинка»;
  • Гриневич М.Г. - завідувач ДНЗ № 4 «Сонечко»;
  • Христопаловій В.П. - завідувач ДНЗ № 5 «Вербиченька»;
  • Павленок Л.В. - завідувач ДНЗ № 6 «Казка»;
  • Євгейчук Г.О. - завідувач ДНЗ № 7 «Калинка»;
  • Потапович Л.М. - завідувач ДНЗ № 8 «Веселка»;
  • Кошкіній Д.А. - завідувач ДНЗ № 9 «Росинка»;
  • Березовській Н.С. - директору підліткового клубу «Юність».
  1. Рекомендувати керівникам закладів, визначених в пункті 1 цього рішення, преміювати (одноразово) працівників відповідних закладів в розмірі до 20 відсотків посадового окладу, в межах затвердженого фонду оплати праці.
  2. Головному бухгалтеру виконавчого комітету Сарненської міської ради здійснити нарахування та виплату одноразової премії директору позашкільного навчального закладу підліткового клубу «Юність» згідно пункту 1 цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Палієнко Т.Ф. та заступника міського голови з питань бюджету та фінансів Жабчика А.В.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

23 квітня 2024

22 квітня 2024
№ від 22 квітня 2024 року "Про  внесення змін до  Програми «Діти Сарненщини» на 2022-2024 роки"