, Адміністратор

Ще один ліцей нашої громади удостоєно почесною відзнакою Інституту модернізації змісту освіти МОН України “Ми розвиваємо STEM”

Ліцей №5 поповнив ряди навчальних закладів, які отримали почесну відзнаку «Ми розвиваємо STEM». Ця відзнака свідчить про високу професійну майстерність педагогів ліцею у впровадженні інноваційних практик STEM-освіти.
Вони активно реалізують дослідницькі ініціативи зрозумілі дітям, організовують феєричні STEM-уроки, проєкти, квести та тематичні тижні, створюючи сучасне, наповнене емоціями навчальне середовище для учнів.
Варто відзначити, що серед 17 нагороджених закладів України лише два від Рівненщини, і це заклади нашої громади!
Бажаємо натхнення у впровадженні нових проєктів та подальших успіхів у розвитку STEM-освіти. Нехай ваші учні завжди прагнуть до знань, а колектив - до нових вершин у освітній діяльності!
Галарея до статті

Останні документи

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про переведення садового будинку у жилий будинок Гаврильчика О.М.

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху  

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про продовження терміну дії дозволів на розміщення засобів зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень чергового засідання виконавчого комітету
22 червня 2026
Про  тимчасове розміщення азбестовмісних відходів  на Сарненському сміттєзвалищі

Пошук документів