Сарненська громада - Stem лідер Рівненщини

В Україні багато говорять про концепцію STEM-освіти. У пʼяти навчальних закладах міста не говорять, а створюють та успішно розвивають Stem-лабораторії. Саме ці заклади сьогодні ділились з колегами секретами успіху, пройшовши від теорії до реалізації проєктів. Гостей з області та сусідніх громад приймав ліцей «Лідер».
 Організований хаб презентував надбання самого ліцею, Сарненських ліцеїв №5,4,2 та Центру дитячої та юнацької творчості.
Це простори для творчості, креативності, розвитку практично-орієнтованого мислення.
Stem - це уроки, на яких складні процеси пояснюють та показують, як влаштоване та функціонує все на світі. Ефективність такого підходу до освіти полягає в тому, що дитина отримує не просто набір фактів – вона відразу пробує застосувати знання на практиці.
У центрі таких уроків – не підручник чи вчитель, а конкретне завдання чи проєкт. І часто ці завдання стосуються не тільки фізики, біології чи хімії, а поєднують у собі кілька наук.
 У лабораторіях - 80% навчального матеріалу створено руками педагогів та дітей. ЗD друк, компʼютерна вишивка, дактилоскопія, миловаріння, роботи, проєкція зоряного неба, легенева система з кульок і трубочок - це тільки частина, щоденних захоплюючих занять наших школярів.
 Пишаємось нашими освітянами та їх вихованцями! Вони досягли неймовірних висот і з впевненістю йдуть вперед!
Галарея до статті

06 травня 2024
№ 275 від 30 квітня 2024 року "Про надання статусу дитини-сироти"

06 травня 2024