Обережно! Початок опалювального періоду!

​За дорученням міського голови Руслана Серпенінова щодо навчання населення правилам пожежної безпеки в осінньо-зимовий пожежонебезпечний період, працівниками відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи та відділу соціального захисту Сарненської міської ради спільно із фахівцями місцевого підрозділу ДСНС України в жовтні поточного року, на початку опалювального періоду, був проведений рейд по господарствам громадян, що відносяться до соціально незахищених верств населення громади та місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб. ​

Під час обстежень громадян надавалися консультації щодо правил пожежної безпеки в їх помешканнях, були проведені інструктажі щодо правильного користування нагрівальними електро- та газовими приладами, експлуатації пічного опалення та надавалися інші рекомендації щодо недопущення виникнення пожеж та інших надзвичайних ситуацій.

Сарненська міська рада звертається до громадян з вимогою в осінньо-зимовий пожежонебезпечний опалювальний період дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки в побуті.

Відділ з надзвичайних ситуацій, цивільного захисту та мобілізаційної роботи Сарненської міської ради.

Галарея до статті

18 жовтня 2024
Про прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади майна, яке було придбане в рамках Проєкту «ГОВЕРЛА»

17 жовтня 2024