Заклади освіти нашої громади на фінішній прямій по підготовці до осінньо-зимового періоду!

Комфорт здобувачів освіти — наш пріоритет, тому під час літніх канікул було проведено масштабний комплекс ремонтних робіт на суму понад 3 млн. грн. з бюджету громади.
Зокрема, було відремонтовано дахи, системи каналізації, теплопостачання та опалення, замінено вікна й двері на енергозберігаючі, відновлено електромережі й фундаменти. Також у котельнях і паливних приміщеннях проведено ремонти обладнання, чистку котлів і димовентканалів, а також повірку вимірювальних приладів.
Нагадуємо, що під опікою управління освіти знаходяться 32 заклади загальної середньої освіти, 1 позашкільний заклад і 15 дитячих садків. Жодної заборгованості за спожиту електроенергію, газ чи тепло в навчальних закладах громади немає.
Особливу увагу приділено закупівлі твердого палива. На опалювальний сезон виділено близько 10 млн грн з бюджету громади, а всі закупівлі проведено через платформу Prozorro за найкращими ціновими пропозиціями. Доставка та складування палива активно триває відповідно до укладених договорів.
Готуємося до холодів, піклуючись про тепло й комфорт наших вихованців!

Документи → Протоколи, рішення, результати поіменного голосування сесій ради → VIII скликання → 30 позачергова сесія від 04 жовтня 2024 року

08 жовтня 2024
№2157 від 04 жовтня 2024 року "Про безоплатну передачу майна  Комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс»"

08 жовтня 2024