, Головний редактор

Чергова захисна споруда готова до використання!

З початку російської агресії питання безпеки населення, зокрема, укриття від ракетних обстрілів, - одне із головних пріорітетних завдань держави. Саме для облаштування нових укриттів, приведення  наявних захисних споруд у належний технічний стан та використання їх за призначенням Сарненською міською радою протягом 2022 року була проведена значна робота в даному напрямку, на що із  бюджету міської територіальної громади виділялися значні фінансові ресурси. Було проведено капітальний, поточний ремонти та облаштування 45 захисних споруд на об’єктах освіти, культури, охорони здоров’я та житлового  фонду  громади, завдяки чому  в першу чергу з’явилася можливість дітям проводити очне навчання в закладах освіти, а жителям громади відчувати себе безпечніше.

В поточному році облаштовувати захисні споруди у підвальних приміщеннях об’єктів громади продовжуємо. Так протягом січня-лютого було проведено капітальний ремонт та облаштування підвального приміщення закладу дошкільної освіти «Вербиченька» м.Сарни під укриття. 10 березня комісією із   фахівців Сарненської міської  ради, Сарненських районних управлінь ДСНС та Держпродспоживслужби України  у Рівненській області було проведено  обстеження даного укриття, надано  рекомендації щодо його функціонування та визнано його готовим до використання за призначенням, тому вже в найближчі дні, діти будуть мати змогу його відвідувати.

 

 

                                                           Відділ з питань надзвичайних ситуацій,

                                                           цивільного захисту та мобілізаційної роботи

                                                           Сарненської міської ради.

Галарея до статті

Останні документи

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми  розвитку житлово-комунального господарства на території Сарненської міської територіальної громади на 2021-2024 роки

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про внесення змін до рішення виконавчогокомітету міської ради від 09.07.2021 № 376«Про затвердження Положення про опікунську раду при виконавчому комітеті Сарненської міської ради та її складу» (зі змінами)

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
24 березня 2023
Про розгляд заяви ТОВ «Полюс-Сервіс» щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами

Документи → Проєкти рішень міської ради 19-ї сесії
24 березня 2023
Про внесення змін до Програми   по здійсненню благоустрою на 2022-2024 роки

Пошук документів