, Головний редактор

ОПАЛЮВАЛЬНИЙ ПЕРІОД НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ РОЗПОЧНЕТЬСЯ З СЕРЕДИНИ ЖОВТНЯ

Таке рішення прийняли члени виконкому на останньому засіданні сьогодні, 13 жовтня. Загалом, виконавчий комітет міськради розглянув дев’ять питань. Обговоренню початку теплопостачання до об'єктів бюджетної сфери члени виконкому відвели найбільше уваги. Зокрема, вирішили, що приватне підприємство «Тепло-енергія» розпочне подачу тепла до приміщень КНП «Сарненська центральна районна лікарня» 15 жовтня. У закладах дошкільної освіти, де встановлено індивідуальні котельні, керівникам рекомендували розпочати опалювальний період 2021-2022 років із 17 жовтня. У цей же день має розпочати подачу тепла й КП «Сарнитеплосервіс» з котельні по вул. Ковельській, 24. А котельні по вул. Київській, 1 та Кулікова, 7 - запрацюють з 24 жовтня.

Що ж до закладів загальної середньої освіти, культури, охорони здоров’я та інших об’єктів соціального призначення в населених пунктах громади, які мають автономні системи опалення, то їх керівників та старост зобов’язали розпочати постачання тепла, також, з 24 жовтня, зважаючи на період осінніх канікул.
У рішенні виконкому йдеться про те, що задля раціонального використання енергоресурсів слід суворо дотримуватись температурних графіків подачі тепла.

- Підготовку до опалювального сезону провели належним чином практично усі об’єкти, які є на балансі міської ради, - каже Руслан Серпенінов, - однак, є й виняток. Зокрема, хочу зауважити, що у Яринівській гімназії, де котельня ще не готова до експлуатації, буде проведено службове розслідування, щоб з'ясувати, чому так сталося.

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро надання згоди на прийняття у комунальну власність Сарненської міської територіальної громади телемедичного обладнання

Документи → Проєкти рішень радиПро визначення балансоутримувача окремих квартир, які не перебувають у приватній власності у списаних з балансу багатоквартирних будинків

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 29 листопада 2021 року "Про розгляд звернення (особа), жительки с. Довге Сарненського району Рівненської області, щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень ради Про затвердження висновків про вартість майна

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Листопад№272 від 24 листопада 2021 року "Про скликання позачергової 8-ї сесії міської ради восьмого скликання"

Пошук документів

Корисні посилання