Звіти про виконання бюджету, організацію благоустрою, схвалення змін до цільових програм, розгляд звернень та заяв.

Упродовж трьох годин, вчора працювали члени виконавчого комітету на черговому засіданні виконкому, розглянувши 54 питання порядку денного, які стосувались різних сфер життєдіяльності громади.
Схвалили надання одноразових грошових допомог мешканцям громади, розглянули ряд заяв та звернень мешканців, щодо постановки на квартирний облік, присвоєння статусу, призначення опікунства, тощо.
Окрему увагу відвели питанням освіти, бюджету, житлово-комунального господарства та готовності до зими.
Очільниця управління освіти громади Діана Кошкіна розповіла присутнім про проведені упродовж літнього періоду роботи у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладах освіти.
Пишаємось, що завдяки комплексній роботі усіх ланок, учні майже усіх навчальних закладів вчаться очно. Також варто зауважити, що попри усі виклики воєнного часу та реформи, наша громада не втратила жодного навчального закладу, стала мережа: 32 школи, 17 садочків.
Більш детально про розглянуті питання розповідатимемо у наступних публікаціях.
Галарея до статті

20 вересня 2024
№ 512 від 18 вересня 2024 року "  Про надання допомоги на поховання "

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Вересень