Завтра громада прощатиметься з померлим Захисником

Війна не припиняє приносити сумні звістки у нашу громаду. На жаль, не стало ще одного відважного воїна. Та цього разу військовослужбовця забрала не ворожа куля, не артобстріл на передовій, а раптова зупинка серця.
Сарненець Килюшик Олександр Васильович, солдат 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського, раптово помер ненадовго повернувшись додому у відпустку з передових позицій фронту.
У Героя залишилися мама Валентина Григорівна, дружина та син.
Велика подяка Герою, який зі зброєю в руках захищав нашу землю на вогневих рубежах і став янголом, що вічно буде закривати крилами свою родину, кожного з нас!
Низький уклін Захиснику України, який служив на благо нашої країни і захищав наше майбутнє. Щиро співчуваємо родині, друзям, знайомим та побратимам померлого військового та сумуємо із приводу непоправної втрати.
Прощання та поховання Захисника відбудеться завтра, 6 вересня.
10:30 год. - прощання вдома, вул.Незалежності, 58
12:00 год. - чин похорону у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, вул. Котляревського
13:30 год. - поховання на Алеї Героїв на міському кладовищі по вул.Шарпака.
Години можуть зміщуватись в часовому проміжку +- 15 хв.
Пам'ятаймо - Герої не вмирають, а навічно вписують свої імена в історію України та у свідомості майбутніх поколінь.

18 вересня 2024
Про розгляд заяви Нечипорук Ю.Б.  щодо надання дозволу на розробку схеми організації дорожнього руху по вул. Княгині Ольги, 40 в м. Сарни

Документи → Проєкти рішень 30-ї сесії міської ради
18 вересня 2024