Безжальна війна забрала ще одне життя …

Завтра, 23 березня, громада проведе в останню земну дорогу свого Героя, солдата Ничипорука Вячеслава Сильвестровича
36-річний військовослужбовець, житель Сарн, віддав своє життя у боротьбі з російськими загарбниками за рідну країну та її народ …
Захисник був мобілізований в лютому 2023 року до лав 90-го окремого аеромобільного батальйону імені Героя України, старшого лейтенанта Івана Зубкова.
В ході ведення бойових дій на Луганському напрямку, з 4 листопада 2023 року, Вячеслав вважався безвісти зниклим. Родина сподівалася на зустріч зі своїм Героєм та, на жаль, війна назавжди забрала його життя … В ході експертизи ДНК було встановлено особу загиблого солдата Вячеслава Ничипорука.
Героя памʼятатимуть спокійним, врівноваженим, мужнім. Велика шана та подяка Захиснику за його подвиг, за відстоювання цілісності та незалежності нашої держави.
У Вячеслава залишились мама, брат та сестра. Щиро співчуваємо родині, друзям та бойовим побратимам загиблого, розділяємо разом з вами великий біль втрати.
Вічна памʼять Герою!
Честь та шана!
Прощання з Героєм відбудеться завтра, 23 березня.
Кортеж прибуде до міста орієнтовно о 10.10
год. та рухатиметься за маршрутом:
Костопільська- Європейська - С.Бандери-Шевченка - Волинська
10.30 - прощання вдома, вул. Волинська, 24;
11.30 - чин похорону у Свято-Покровському храмі по вул. Ковельська;
12.30 - прощання на центральній площі міста;
13.30 - поховання на Алеї Героїв на кладовищі по вул. Шарпака.
Години можуть зміщуватись в часовому проміжку +- 15 хв.
У випадку оголошення сигналу «Повітряна тривога» в цілях безпеки, прощання на центральній площі міста буде скасовано.

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про підготовку КП «Житлосервіс», КП «Екосервіс» до виконання робіт з благоустрою та озеленення території Сарненської міської територіальної громади у весняно-літній період 2024 року"