Сарненська громада знову у скорботі …

Завтра, 7 серпня, громада віддасть останню шану Герою, який з честю виконував свій військовий обовʼязок.
45-річний старший сержант Костецький Григорій Петрович, житель села Марʼянівка, був мобілізований у червні 2022 року, добровольцем приєднався до складу 214-го окремого спеціального батальйону OPFOR та захищав Батьківщину на Східному напрямку. Після отримання поранення, впродовж останнього часу перебував на службі у складі військової частини А4728 Збройних Сил України.
Під час проходження служби стан здоровʼя військовослужбовця погіршився, 3 серпня серце Григорія Петровича зупинилося.
Побратими згадують Григорія Костецького, як вмотивованого, надзвичайно мужнього та стійкого Воїна, надійного, вірного товариша. Таким він залишиться у їхній пам'яті.
 Велика подяка Герою, який зі зброєю в руках захищав нашу землю на вогневих рубежах і став янголом, що вічно буде закривати крилами свою родину, кожного з нас!
У Григорія залишилась мама, син, брати та сестри.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким, друзям та бойовим побратимам.
Сумуємо разом з вами в цей час скорботи.
Вічна памʼять і слава Герою!
Пам'ятаймо - Герої не вмирають, а навічно вписують свої імена в історію України та у свідомості майбутніх поколінь.
Прощання із Григорієм Костецьким відбудеться завтра, 7 серпня. Кортеж розпочне свій рух містом орієнтовно о 10:10 год. та рухатиметься за маршрутом:
Костопільська-Варшавська-Карпилівка-Марʼянівка
11.30 год. - прощання вдома вул. Гомонця,17
13.00 год. – чин похорону у храмі села Марʼянівка
14:00 год. – поховання на місцевому кладовищі

19 вересня 2024
№ 495 від 18 вересня 2024 року "Про встановлення переліку та тарифів (цін) на платні послуги, що надаються комунальним підприємством  «САРНИ-АРЕНА» Сарненської міської ради"

19 вересня 2024
№ 494 від 18 вересня 2024 року "Про затвердження комунальному підприємству «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради розрахунку обсягу заборгованості різниці в тарифах на теплову енергію, що вироблялася, транспортувалася та постачалась населенню"

19 вересня 2024
№ 491 від 18 вересня 2024 року "Про  схвалення змін до Програми  запобігання виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та протидії пожежам у природних екосистемах Сарненської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки"