Громада у скорботі, під час служби помер Захисник …

Завтра, 23 серпня, громада проводжатиме в останню життєву дорогу Захисника, який віддано служив своїй Батьківщині.
52-річний солдат Мулявка Валерій Миколайович, житель м. Сарни, у лютому 2022 року мобілізований до лав 104-ої окремої бригади ТРО, 60 батальйон «Поліські вовки», після поранення продовжив службу у військовій частині А7073.
21 серпня, перебуваючи на службі, стан здоровʼя військовика раптово погіршився, внаслідок чого Захисник помер.
Веселий, життєрадісний Валерій, завжди приходив на допомогу оточуючим, прагнув підтримати та розрадити рідних, та й сам ніколи не впадав у відчай.
У Героя залишилися батьки, дружина, донька та син.
Висловлюємо щирі співчуття родині, друзям, бойовим побратимам Валерія. Це непоправне горе важко пережити, разом з вами схиляємо голови у скорботі, пам'ять про Героя залишиться живою серед нас.
Вклоняємось перед відвагою, стійкістю та патріотизмом полеглих українських воїнів, які боролися за Перемогу!
Прощання із Валерієм Мулявкою відбудеться завтра, 23 серпня.
10.00 год. - прощання вдома, вул.Горіхова, 29
12.00 - год. – чин похорону у Свято-Покровському храмі по вул. Чорновола, 19
13.00 год. – прощання на центральній площі міста
14.00 год. - поховання на Алеї Героїв по вул. Шарпака
Години можуть зміщуватись в часовому проміжку +- 15 хв.
У випадку оголошення сигналу «Повітряна тривога» в цілях безпеки, прощання на центральній площі міста буде скасовано.

16 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Городнюку Юрію Сергійовичу

16 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Городнюк Софії Сергіївні