Шановні мешканці❗️

Сьогодні Сарненська міська територіальна громада розпочала видачу гуманітарної допомоги, отриманої від Всесвітньої програми продовольчої безпеки ООН, для мешканців м. Сарни. Відтак, для отриманння допомоги у Сарнах зареєструвалося 2451 людей.

Виходячи з кількості людей, включених до списків, - кожен, хто зареєструвався на отримання допомоги, обов’язково отримає: по 5 кг борошна і 2 кг гороху.

Жителів, що проживають у місті в мікрорайонах до шляхопроводу - чекаємо у ЗДО №5 «Вербиченька» та на тій стороні, що по інший бік шляхопроводу, - у ліцеї №4.

Прийом проводиться:

-з понеділка по п’ятницю,
з 9-00 до 16-00 год,
обідня перерва з 13-00 до 14-00 год,
- у ЗДО №5 «Вербиченька».

Та з 9-00 до 12-00 год - у ліцеї №4.

При собі необхідно мати паспорт та 2 пакети.

З метою уникнення черг, працівники міської ради телефонують до жителів почергово, таким чином, аби відвідуваність складала - по 100 мешканців в день.

Шановні жителі міста, переконливо просимо відвідувати пункти видачі допомоги у час, на який вас буде запрошено!

У старостинських округах громади ця допомога вразливим верствам населення вже надана.

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024
Про дострокове розірвання договорів оренди земельних ділянок, управління спадщиною на які перейшло до Сарненської міської ради

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Квітень