Активна молодь громади продовжує здобувати нові знання

Вчора міський голова Руслан Серпенінов перед початком засідання виконавчого комітету вручив сертифікати про закінчення навчання молодим та активним жителям нашої громади. Серед них мешканці Сарн, Сваринь, Городця, Костянтинівки, Білятич та інших.
Завдяки участі громади у проєкті USAID «ГОВЕРЛА» вдалось реалізувати дві проєктні молодіжні ініціативи - «Стажування молоді в ОМС» та триденне навчання за базовою програмою «Молодіжний працівник».
Упродовж місяця девʼять стажерів проходили «курс молодого бійця» у різних структурних підрозділах Сарненської міськради. Ще 20 курсантів отримали нові знання в рамках проєкту «Імпульс».
Також представили керівника нового комунального закладу «Сарненський молодіжний центр» Сарненської міської -
ДЕНИСА ВАКУЛКА. До слова, Центр вже на шляху реалізації амбітних проєктів, які залучать до громади іноземні інвестиції.
Щиро вітаємо кожного і кожну з черговими успішно подоланими карʼєрними сходинками!
Галарея до статті

06 вересня 2024
Про надання статусу дитини, яка  постраждала  внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, Прутьку Ярославу Миколайовичу

06 вересня 2024