, Адміністратор

Навчаємо людей похилого віку

Починаючи з 2013 року в Сарненській центральній бібліотеці успішно діє Школа ком’ютерної грамотності «Рівність поколінь» для людей старшого віку. Навчання проводяться два рази на рік у групах. Комп’ютерні курси для людей старшого віку є однією з найпопулярніших послуг бібліотеки.

Під час пандемії дуже багато послуг і можливостей перейшли в онлайн, тому бібліотекарі таким чином відкривають літнім людям нові можливості. Зважаючи на попит навчання серед людей похилого віку, з нинішнього року розпочали проводити індивідуальні навчання «Я і Ґаджет», де всі бажаючі можуть удосконалити знання з користування смартфонами та планшетами.

Тож не зволікайте - завітайте до нашої бібліотеки, чекаємо на Вас!

Останні документи

Документи → Проєкти рішень радиПро внесення змін до рішення Сарненської міської ради від 25.02.2021 №94 «Про затвердження Положення про відділ архітектури та містобудування управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про розгляд заяви громадянина (особа) про внесення змін в його облікові дані, шляхом включення до складу сім’ї неповнолітньої дитини."

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про затвердження подання до суду про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення режиму роботи пересувної тимчасової споруди «Фішка» у м.Сарни по вул. Широка"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 09 грудня 2021 року "Про встановлення тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням альтернативних джерел енергії, для КП «Сарнитеплосервіс»"

Пошук документів

Корисні посилання