Великоднє свято - «Сарненська крашанка»

В місцевому парку «Залізничник» фольклорні колективи запалювали Великодню сцену, діти брали участь у квесті «Знайди крашанку», а дорослі підтримували ЗСУ, купуючи різні смаколики. Цікавинкою свята стали автентичні, поліські, весняні ігри, в які грали молодь у другій половині дня Великодня. Після основного дійства відвідувачі мали змогу взяти участь у грі «Битки» - традиційна великодня гра, під час якої гравці стукаються крашанками. А також послухати патріотичні пісні від колективу гармоністів ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей».
 Дай нам, Боже, у полі роду, а в хату – згоду! Нехай перемогу дає Бог з небес!
Галарея до статті

20 травня 2024
№ від 20 травня 2024 року "Про тимчасове призупинення освітнього процесу закладів дошкільної освіти Сарненської міської ради у літній період 2024 року"

17 травня 2024