Міський голова зустрівся з представниками різних християнських конфесій громади

За ініціативи міської ради зібрались аби обговорити заходи повʼязані з підготовкою до прийдешніх Великодніх свят.
Ключове: благоустрій та безпека під час богослужінь.
В окремих населених пунктах роботи з очищення кладовищ виконано. На міських кладовищах ситуація складніша, є захоронення, які не впорядковуються роками.
Закликаємо жителів відвідати місця поховання їх рідних на кладовищах громади та навести там лад. Виносити сміття за межі кладовища. Для оперативного вивозу сміття буде задіяно максимальну кількість комунальної техніки.
Інспекторами ГУ ДСНС наразі вже перевірено усі культові споруди на території громади на предмет наявності засобів пожежогасіння та чіткого плану заходів у випадку надзвичайної ситуації.
Представники поліції у свою чергу зазначили, що у Великодню ніч послаблень комендантської години очікувати не варто, з цим погодились і представники церков, які максимально ефективно розподілили час Богослужінь, аби не порушувати порядку.
Готуймося до свят усією громадою.
Галарея до статті

15 травня 2024
№ від 15 травня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки здоров’я дітей на 2025-2027 роки"

15 травня 2024