Сарненська громада черговий раз виконує пісні великого посту

Вчора у Свято Покровській парафії м. Сарни відбувся «Вечір пісень великого посту». Подібний захід вже відбувався в місті минулого року.
Народне аматорське вокальне тріо "Червона бинда" КЗ "Палац культури", народний аматорський фольклорно-автентичний колектив "Родина" с. Бутейки, народний аматорський фольклорно-автентичний колектив "Троян" с. Люхча, хори Кафедрального храму Різдва Богородиці та Парафії ікони Божої Матері стали виконавцями автентичних псальмів. Ініціаторкою є наша неповторна Любов Сорока -
«Псальми – саме той жанр, який змушує більше заглибитися в духовний світ української культури, замислитись про вічне і неземне. І не випадково, що їх співали саме у дні великого посту, бо через стриманість душі й тіла, через спілкування з Богом у молитві, можна досягнути змін свого духовного життя. Тому, на мою думку, важливо організовувати подібні вечори»
Нехай Велике свято Христового Воскресіння зайде до Вас з дарами миру й перемоги!
Галарея до статті

21 травня 2024
№ від 21 травня 2024 року "Про надання повноважень"