Різдвяне свято для діток загиблих Героїв Громади

За ініціативи управління освіти Сарненської міської ради з нагоди новорічно-різдвяних свят у Центрі дитячої та юнацької творчості відбулось музично-театралізоване дійство "Грінч-викрадач Різдва" для дітей з сімей загиблих захисників, які навчаються у закладах освіти Сарненської громади.
Саме зараз наші дітки, як ніколи потребують ще більшої уваги, радості, захисту та позитивних емоцій. Тож давайте всі разом долучатися до ланцюжка добра і хай він огорне всю Україну
Бо ми - українці і ми дійсно чарівна і дивовижна нація!
Слава Україні!
Героям слава!
Галарея до статті

17 травня 2024